KURUMSAL

KURUMSAL 2018-04-12T15:15:13+00:00

HAKKIMIZDA

Mersin Powerled, Aydınlatma 2012 yılında Mersin Yenişehir’de ticari faaliyetlerine başladı. Firma 2015 yılında marka patentini aldı ve böylelikle marka hukuki kimliğini kazanmış oldu.

Kendi markasını üreten ve hem iç hemde dış pazarda saygın bir yer edinen Mersin Powerled, sahip olduğu tecrübe ile şehrin ve bölgenin aydınlatma faaliyetlerinde aktif rol almıştır.

Pazar araştırması ve değerlendirmelerine hız veren ve daima yenilikçi, hızlı çözümler üreterek taleplerin sürekliliğini sağlayan Mersin Powerled, aydınlık kent felsefesiyle hareket etmektedir. Güvenilir marka olma yolunda ilerleyen firma, pazar talebini ve her geçen gün farklılaşan müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için teknolojiyi yakından takip etmekte ve ürün geliştirmeye ayrıca önem vermektedir.

Mersin Powerled, günümüzün ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, getirdiği yenilikler, satış sonrası sağladığı teknik destekle uzun yıllar tercih edilen bir firma profili çizmeyi hedeflemektedir.

Vizyon
Sürekli gelişme ve iyileştirme politikaları uygulayarak sektörde tercih edilen bir marka olmak, ülkemizin aydınlatma çalışmalarında faaliyet göstermek, en önemlisi Mersin ve bölgesine ait değerleri koruyarak sektörel yeniliklere açık bir firma profili çizmek hedeflerimiz arasında yer alır.

Misyon
Çağımızın getirdiği yeniliklere uyum sağlayarak, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, beraberinde piyasaya garantili ürün sunmak en önemli firma görevlerimizden biridir.

Şirket Politikası

Pazar araştırmalarını sağlıklı bir şekilde sürdürerek, markalaşma adına önemli adımlar atılması ve bunun sonucu olarak global, dinamik bir marka kimliği oluşturmak hedeflenmiştir.

Firmamız, benimsediği kalite anlayışı ve uzun yıllar aydınlatma sektöründe yer almanın kazandırdığı deneyimle, rakiplerinden sürekli farklı olmayı ilke edinir. Bunun için devamlı saha araştırmaları yapar, rakiplerini yakından takip eder, hizmet çeşitliliği ve konseptleri kıyaslayarak düzeltici ve önleyici faaliyetler geliştirir.

Müşteri memnuniyetini ölçebilmek için müşteri ilişkileri yönetim sistemi benimsenmiştir. Müşteri ile sürekliliği olan, birebir ilişki gerektiren ve tüm müşteriler hakkında en ince ayrıntısına kadar bilgi elde etmeyi zorunlu kılan, bilgiler bazında birebir pazarlama ve birebir ilişkiye zemin oluşturan stratejik bir yaklaşım sergiler.

Markalaşma yolunda kısa vadede yapılan en önemli çalışma üretmiş olduğumuz ürünlerin piyasaya sürülmesi ve pazar tarafından tutulup, tutulmayacağının belirlenmesidir.

Tüm ürünlerimiz kendi imalatımız olup;

Avrupa standartlarında CE belgemiz,

TSE Belgemiz,

İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgemiz,

İSO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Belgemiz,

İSO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgelerimi mevcuttur.

Yapım Aşamasında